Kreatywna sesja biznesowa dla przedsiębiorczej kobiety

Kreatywna sesja biznesowa

CIAO BELLA!

Postanowiłaś zainwestować w siebie i swój wizerunek. Wspaniale! Tym bardziej, że dobre zdjęcie biznesowe jest ogromnie ważnym elementem budowania swojej marki osobistej (w internecie i nie tylko). Kreatywna sesja biznesowa zapewni Tobie moc różnorodnych ujęć, które przydadzą się zarówno w mediach społecznościowych (takich jak: Facebook, Linkedin, Instagram, itp.), jak i na Twoim blogu oraz firmowej stronie internetowej.
Twój wizerunek w internecie ma duży wpływ na ocenę klientów i zleceniodawców. W ogromie obowiązków warto wygospodarować czas na sesję zdjęciową i zainwestować w dobre, profesjonalne zdjęcia portretowe i lifestyle’owe, które będą naturalne i pokażą najlepszą wersję Ciebie i Twojego biznesu.

MOŻESZ MI ZAUFAĆ

Nazywam się Agnieszka Werecha-Osińska i uwielbiam przekonywać kobiety, że są fotogeniczne.

Pracuję z przedsiębiorczymi i kreatywnymi kobietami, które mają głowy pełne pomysłów i skutecznie je realizują. Najczęściej fotografuję pełne pasji biznesmenki, freelancerki oraz influencerki, które pragną wykreować markę osobistą lub odświeżyć swój wizerunek w internecie.

Na co dzień pracuję w Poznaniu, ale na Twoje życzenie mogę dojechać w każde miejsce Polski i świata. Jeśli potrzebujesz świetnych zdjęć, zgłoś się do mnie. Gwarantuję, że kreatywna sesja biznesowa, będzie dla Ciebie przyjemnym i ekscytującym doświadczeniem. Razem na pewno stworzymy coś pięknego! :)

Agnes-profilowe

ETAPY NASZEJ WSPÓŁPRACY

od pierwszego maila do gotowych zdjęć
KONCEPCJA SESJI

Gdy otrzymam od Ciebie wiadomość o chęci wykonania sesji, wyślę krótką ankietę oraz poradnik ``Jak przygotować się do sesji biznesowej``. Później wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły: dogodny dla Ciebie termin, odpowiednie miejsce sesji, rekwizyty, pomysły na zdjęcia, itp.

SESJA ZDJĘCIOWA

Spotykamy się we wcześniej umówionym miejscu i czasie, ustalamy dokładny przebieg sesji, podpisujemy umowę, a później dajemy upust kreatywności i wspólnie tworzymy super ujęcia. Pokażę Ci jak się ustawiać i powiem, co robić, abyś wyglądała naturalnie, profesjonalnie i na luzie :)

EFEKT FINALNY

W ciągu 3 dni od sesji otrzymujesz dostęp do prywatnej galerii online z miniaturami zdjęć. Samodzielnie wybierasz swoje ulubione ujęcia (możesz wybrać tyle, ile zechcesz). Później ja poddaję je delikatnej obróbce i retuszowi, a następnie w ciągu 7 dni wysyłam je do Ciebie. Szybko, prawda? :)

150
ZADOWOLONYCH KLIENTEK
1750
GODZIN NA SESJACH
150000
ZROBIONYCH ZDJĘĆ

GALERIA

tak mogą wyglądać również Twoje zdjęcia!

OFERTA

dopasuj odpowiedni pakiet do swoich biznesowych potrzeb
PODSTAWOWY
1150 PLN
/BRUTTO
konsultacja mailowa lub telefoniczna

1 godzina sesji zdjęciowej

w wybranej lokalizacji w Poznaniu lub w innym mieście
(dojazd dodatkowo płatny)

10 najlepszych zdjęć w formacie JPG

wybrane przez Ciebie, poddane naturalnej obróbce i retuszowi

licencja fotograficzna

udzielenie licencji na wykorzystywanie zdjęć
w druku oraz w internecie
ROZSZERZONY
1850 PLN
/BRUTTO
konsultacja mailowa lub telefoniczna

3 godziny sesji zdjęciowej

w wybranej lokalizacji w Poznaniu lub innym mieście
(dojazd dodatkowo płatny)

30 najlepszych zdjęć w formacie JPG

wybrane przez Ciebie, poddane naturalnej obróbce i retuszowi

licencja fotograficzna

udzielenie licencji na wykorzystywanie zdjęć
w druku oraz w internecie

DODATKOWE INFORMACJE

Wystawiam faktury VAT.

Po udanej sesji możesz kupić dodatkowe ujęcia w cenie 40zł / zdjęcie.

W razie potrzeby skontaktuję Cię z wizażystką lub stylistką z Poznania lub innego miasta.

Koszt dojazdu poza Poznań: ustalany indywidualnie.

Rezerwacja terminu następuje po umówieniu się poprzez e-mail oraz po wpłacie zadatku na podane podczas konsultacji konto bankowe lub konto PayPal. Pozostała kwota płatna po sesji.

Zalecane jest umawianie się z przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

Nie odkładaj zmiany na później. Umów się za pomocą formularza kontaktowego poniżej :)

CO MÓWIĄ O SESJACH MOJE KLIENTKI?

Marta Krasnodębska, | HakerkiSukcesu.pl
``Ja też myślałam, że jestem niefotogeniczna i przez kilka lat jedyne zdjęcie jakie miałam, to było selfie, zrobione w kuchni. Wreszcie po kilku próbach Agnieszka przekonała mnie do zrobienia sesji i przyleciała specjalnie do Manchesteru, żeby zrobić mi zdjęcia! Teraz Agnieszka przyjeżdża również na moje mastermindy: Majorka, Sopot, Kraków. Dzięki temu uczestniczki również korzystają z sesji. Jest wspaniała!``
Justyna Ziembińska-Uzar, | kupujepolskieprodukty.pl
``Moja współpraca z Agnieszką to efekt polecenia i dziś wiem, że miałam ogromne szczęście. Szukałam osoby otwartej i zaangażowanej w to, co robi. Chciałam, żeby to fotograf kierował przebiegiem sesji, mówił, co mam robić, jaką pozycję przyjąć, i żeby zwracał uwagę na detale. Mam za sobą trzy sesje wizerunkowe z Agnieszką. Oswoiłam się z aparatem i potrafię się bardziej wyluzować.``
Margareta Zdunkova, | MoonProject.pl
``Agnieszka czuje klimat kobiecych biznesów, które są bardzo różnorodne. Wydobywa na zdjęciach kobiecość i lekkość. Przed sesją fotograficzną zazwyczaj mam w głowie serię komunikatów jakie chcę przekazać za pomocą obrazu. Agnieszka bez trudu łapie mój zamysł, a na sesji jest efekt flow. Podczas sesji byłam pewna siebie i roześmiana, bo genialnie panowała nad atmosferą. Pierwsze efekty sesji zobaczyłam jeszcze na wyświetlaczu aparatu.Nie mogłam uwierzyć, że ja tak wyglądam bez photoshopa. To była jakaś magia. Dlatego kolejne sesje z Agą to był już pewniak.``

WYBRAŁAŚ PAKIET DLA SIEBIE? NAPISZ DO MNIE!

Interesuje mnie sesja:
sesja biznesowasesja produktowainna współpraca

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

LUB UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ!