Kreatywna sesja biznesowa

CIAO BELLA!

Postanowiłaś zainwestować w siebie i swój wizerunek. Wspaniale! Tym bardziej, że dobre zdjęcie biznesowe jest ogromnie ważnym elementem budowania swojej marki osobistej (w internecie i nie tylko). Kreatywna sesja biznesowa zapewni Tobie moc różnorodnych ujęć, które przydadzą się zarówno w mediach społecznościowych (takich jak: Facebook, Linkedin, Instagram, itp.), jak i na Twoim blogu oraz firmowej stronie internetowej.
Twój wizerunek w internecie ma duży wpływ na ocenę klientów i zleceniodawców. W ogromie obowiązków warto wygospodarować czas na sesję zdjęciową i zainwestować w dobre, profesjonalne zdjęcia portretowe i lifestyle’owe, które będą naturalne i pokażą najlepszą wersję Ciebie i Twojego biznesu.

MOŻESZ MI ZAUFAĆ

Nazywam się Agnieszka Werecha-Osińska i uwielbiam przekonywać kobiety, że są fotogeniczne.

Pracuję z przedsiębiorczymi i kreatywnymi kobietami, które mają głowy pełne pomysłów i skutecznie je realizują. Najczęściej fotografuję pełne pasji biznesmenki, freelancerki oraz influencerki, które pragną wykreować markę osobistą lub odświeżyć swój wizerunek w internecie.

Na co dzień pracuję w Poznaniu, ale na Twoje życzenie mogę dojechać w każde miejsce Polski i świata. Jeśli potrzebujesz świetnych zdjęć, zgłoś się do mnie. Gwarantuję, że kreatywna sesja biznesowa, będzie dla Ciebie przyjemnym i ekscytującym doświadczeniem. Razem na pewno stworzymy coś pięknego! :)

Agnes-profilowe

ETAPY NASZEJ WSPÓŁPRACY

od pierwszego maila do gotowych zdjęć
KONCEPCJA SESJI

Gdy otrzymam od Ciebie wiadomość o chęci wykonania sesji, wyślę krótką ankietę oraz poradnik ``Jak przygotować się do sesji biznesowej``. Później wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły: dogodny dla Ciebie termin, odpowiednie miejsce sesji, rekwizyty, pomysły na zdjęcia, itp.

SESJA ZDJĘCIOWA

Spotykamy się we wcześniej umówionym miejscu i czasie, ustalamy dokładny przebieg sesji, podpisujemy umowę, a później dajemy upust kreatywności i wspólnie tworzymy super ujęcia. Pokażę Ci jak się ustawiać i powiem, co robić, abyś wyglądała naturalnie, profesjonalnie i na luzie :)

EFEKT FINALNY

W ciągu 3 dni od sesji otrzymujesz dostęp do prywatnej galerii online z miniaturami zdjęć. Samodzielnie wybierasz swoje ulubione ujęcia (możesz wybrać tyle, ile zechcesz). Później ja poddaję je delikatnej obróbce i retuszowi, a następnie w ciągu 7 dni wysyłam je do Ciebie. Szybko, prawda? :)

150
ZADOWOLONYCH KLIENTEK
1750
GODZIN NA SESJACH
150000
ZROBIONYCH ZDJĘĆ

GALERIA

tak mogą wyglądać również Twoje zdjęcia!

OFERTA

dopasuj odpowiedni pakiet do swoich biznesowych potrzeb
PODSTAWOWY
750 PLN
/BRUTTO
konsultacja mailowa lub telefoniczna

1 godzina sesji zdjęciowej

w wybranej lokalizacji w Poznaniu lub w innym mieście
(dojazd dodatkowo płatny)

5 najlepszych zdjęć w formacie JPG

wybrane przez Ciebie, poddane naturalnej obróbce i retuszowi

licencja fotograficzna

udzielenie licencji na wykorzystywanie zdjęć
w druku oraz w internecie
KREATYWNY
1450 PLN
/BRUTTO
konsultacja mailowa lub telefoniczna

3 godziny sesji zdjęciowej

w wybranej lokalizacji w Poznaniu lub innym mieście
(dojazd dodatkowo płatny)

30 najlepszych zdjęć w formacie JPG

wybrane przez Ciebie, poddane naturalnej obróbce i retuszowi

licencja fotograficzna

udzielenie licencji na wykorzystywanie zdjęć
w druku oraz w internecie

CO MÓWIĄ O SESJACH MOJE KLIENTKI?

Marta Krasnodębska, | HakerkiSukcesu.pl
``Ja też myślałam, że jestem niefotogeniczna i przez kilka lat jedyne zdjęcie jakie miałam, to było selfie, zrobione w kuchni. Wreszcie po kilku próbach Agnieszka przekonała mnie do zrobienia sesji i przyleciała specjalnie do Manchesteru, żeby zrobić mi zdjęcia! Teraz Agnieszka przyjeżdża również na moje mastermindy: Majorka, Sopot, Kraków. Dzięki temu uczestniczki również korzystają z sesji. Jest wspaniała!``
Justyna Ziembińska-Uzar, | kupujepolskieprodukty.pl
``Moja współpraca z Agnieszką to efekt polecenia i dziś wiem, że miałam ogromne szczęście. Szukałam osoby otwartej i zaangażowanej w to, co robi. Chciałam, żeby to fotograf kierował przebiegiem sesji, mówił, co mam robić, jaką pozycję przyjąć, i żeby zwracał uwagę na detale. Mam za sobą trzy sesje wizerunkowe z Agnieszką. Oswoiłam się z aparatem i potrafię się bardziej wyluzować.``
Margareta Zdunkova, | MoonProject.pl
``Agnieszka czuje klimat kobiecych biznesów, które są bardzo różnorodne. Wydobywa na zdjęciach kobiecość i lekkość. Przed sesją fotograficzną zazwyczaj mam w głowie serię komunikatów jakie chcę przekazać za pomocą obrazu. Agnieszka bez trudu łapie mój zamysł, a na sesji jest efekt flow. Podczas sesji byłam pewna siebie i roześmiana, bo genialnie panowała nad atmosferą. Pierwsze efekty sesji zobaczyłam jeszcze na wyświetlaczu aparatu.Nie mogłam uwierzyć, że ja tak wyglądam bez photoshopa. To była jakaś magia. Dlatego kolejne sesje z Agą to był już pewniak.``

DODATKOWE INFORMACJE

Wystawiam faktury VAT.

Po udanej sesji możesz kupić dodatkowe ujęcia w cenie 35zł / zdjęcie.

W razie potrzeby skontaktuję Cię z wizażystką lub stylistką z Poznania.

Koszt dojazdu poza Poznań ustalany indywidualnie.

Rezerwacja terminu następuje po umówieniu się poprzez e-mail oraz po wpłacie zadatku w wysokości 250zł na podane podczas konsultacji konto bankowe lub konto PayPal. Pozostała kwota płatna w ciągu 7 dni od dnia sesji.

Zalecane jest umawianie się z przynajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Nie odkładaj zmiany na później. Umów się za pomocą formularza kontaktowego poniżej.

WYBRAŁAŚ PAKIET DLA SIEBIE? NAPISZ DO MNIE!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.