Otwarcie Skarbnicy Zdjęć + konkurs!

Był sierpniowy wieczór. Relaksowałam się w wannie pełnej pachnącej piany, kiedy nagle przez moją głowę przemknęła pewna myśl. „Kolejny genialny pomysł, na którego realizację na pewno nie znajdę czasu. Przecież jest środek sezonu ślubnego!” – pomyślałam. Następnego dnia obudziłam się z motylami w brzuchu. Wczorajsza myśl stawała się coraz bardziej intensywna. Zaczęłam łączyć w głowie kropki. Przecież to nie takie trudne. Umiem robić zdjęcia. Znam tyle cudownych, przedsiębiorczych kobiet. Mam w domu najlepszego programistę na świecie. Dlaczego miałoby się nie udać? Potrzebuję tylko czasu. Więcej czasu. Hmm…

Tydzień później opowiadałam o swoim marzeniu dwom wspaniałym Kobietom: Oli Gościniak i Gosi Zimniak. „To rewelacyjny pomysł!” – usłyszałam. W ciągu kilku następnych miesięcy słyszałam to zdanie jeszcze wiele razy. Te słowa codziennie mnie motywowały. Dziękuję!

Nie ukrywam, że miałam też momenty zwątpienia oraz lęku przed porażką i krytyką. Robiłam dwa kroki do przodu, a chwilę później krok w tył i przestój. Ale…

Minęło pół roku, jest 8 marca, Dzień Kobiet. Miesiące, tygodnie, godziny pracy. Nie śpimy w nocy, bo razem z F. szlifujemy pomysł, który ze spontanicznej myśli przerodził się w ideę, która ma wspierać przedsiębiorcze kobiety (tak, Ciebie! :) ) w budowaniu rewelacyjnych biznesów. Ten pomysł dzisiaj staje się rzeczywistością, a ja ze łzami w oczach tworzę ten wpis. Oficjalnie otwieram dla Ciebie Skarbnicę Zdjęć!

[tu następuje przecięcie wstęgi, fanfary i huk otwieranego szampana] :)

Na dobry początek dodałam do Skarbnicy 3 różne zestawy zdjęć („Świeży Start”, „Poczuj Miętę” i „Złoty Interes”) oraz 30 indywidualnych zdjęć. Różnią się one rozdzielczością oraz licencją. Wszystko jest dokładnie opisane tutaj. Kolejne zestawy będą pojawiać się co tydzień w czwartek. Chcesz mieć wpływ na tematykę lub kolorystykę scenek? Napisz do mnie wiadomość :)

 

Wszystkim czytelniczkom bloga chciałabym w podziękowaniu przekazać kupon rabatowy, uprawniający do zniżki 10% na zakupy w Skarbnicy Zdjęć. Kupon jest ważny do 31 marca 2018r. Wystarczy, że przy zamówieniu wpiszesz MAR10ZEC.

Po zaksięgowaniu wpłaty, razem z wybranymi zdjęciami otrzymasz:

  • link do pobrania zdjęć
  • zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebook’u
  • krótką i zwięzłą licencję użytkowania zdjęć
  • możliwość wzięcia udziału w konkursie na sesję zdjęciową (info poniżej)
  • kod rabatowy uprawniający do 10% zniżki na kolejne zakupy

Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Przygotowałam KONKURS, w którym możesz wygrać spersonalizowaną mini sesję zdjęciową dla Twojej marki o wartości 300zł. Przygotuję dla Ciebie jedną scenkę oraz 5 najlepszych zdjęć w dużej rozdzielczości, z których będziesz mogła korzystać w internecie oraz w druku.

Zasady konkursu są następujące:

  1. Zrób zakupy w Skarbnicy Zdjęć #FotoDoKwadratu o wartości minimum 50zł
  2. W komentarzu pod tym wpisem blogowym lub w odpowiednim okienku „Uwagi” podczas zamówienia napisz jednym zdaniem: co tworzysz i dlaczego potrzebujesz nowe zdjęcia.
  3. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorę jedną odpowiedź, a Zwyciężczyni otrzyma voucher na sesję o wartości 300zł do wykorzystania w ciągu 90 dni.
  4. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie.
  5. Nagroda nie będzie wydawana w formie równowartości pieniężnej i nie może być przekazana osobie trzeciej.

Konkurs trwa do 31 marca 2018r. Wyniki ogłoszę w moim Kwadratowym Newsletterze 1 kwietnia 2018r., a Zwyciężczyni otrzyma wiadomość z informacją o wygranej oraz ze szczegółami sesji zdjęciowej.

Dziękuję jeszcze raz, że jesteś, czytasz, komentujesz, wspierasz i korzystasz ze zdjęć. Bez Ciebie moja praca nie miałaby sensu. Trzymam kciuki za Twoją kobiecą markę <3

Agnieszka Werecha | FotoDoKwadratu.pl

Poprzedni wpisJak stworzyć 25 postów na Instagram z jednego zdjęcia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *