Kreatywna sesja produktowa

CIAO BELLA!

Postanowiłaś zainwestować w swoją firmę – wspaniale! Tym bardziej, że dobre zdjęcia produktowe są ogromnie ważnym elementem budowania wizerunku marki w internecie. Kreatywna sesja produktowa zapewni Tobie moc różnorodnych ujęć, które przydadzą się zarówno w mediach społecznościowych (takich jak: Facebook, Pinterest, Instagram, itp.), w sklepie internetowym oraz na blogu, a także we wszystkich materiałach marketingowych.

Klienci kupują oczami! Dlatego w ogromie obowiązków warto wygospodarować czas na produktową sesję zdjęciową i zainwestować w dobre, lifestyle’owe zdjęcia produktowe, które pokażą nie tylko sam produkt, ale również kontekst – tak ważny dla odbiorcy i potencjalnego klienta.

MOŻESZ MI ZAUFAĆ

Nazywam się Agnieszka Werecha-Osińska i już od 20 lat nie rozstaję się z aparatem.

Zaczynałam od fotografowania własnych produktów na potrzeby aukcji internetowych i sklepu na Etsy. Szybko nawiązałam współprace z kreatywnymi i przedsiębiorczymi kobietami, które tak jak Ty, tworzą świetne produkty, chcą pokazywać je światu, a przede wszystkim, skutecznie sprzedawać.

Bo to właśnie dobre zdjęcie są dźwignią handlu i najlepszą metodą na zwiększenie szansy sprzedaży Twoich produktów w internecie.

Jestem przekonana, że razem stworzymy coś pięknego! :)

Wszystkie sesje produktowe wykonuję w moim studio w Poznaniu.

Agnes-profilowe

ETAPY NASZEJ WSPÓŁPRACY

od pierwszego maila do gotowych zdjęć
KONCEPCJA SESJI

Gdy otrzymam od Ciebie wiadomość o chęci wykonania sesji, wyślę Ci krótką ankietę dotyczącą Twoich produktów oraz potrzeb. Później wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły: dogodny dla Ciebie termin, rekwizyty, pomysły na zdjęcia, itp. Podpisujemy umowę i wysyłasz mi swoje produkty do sfotografowania.

SESJA ZDJĘCIOWA

Kiedy otrzymam paczkę z produktami zaczynam tworzyć dla Ciebie piękne ujęcia. Korzystam z wytycznych, które wcześniej ustaliłyśmy i daję upust swojej kreatywności :)

EFEKT FINALNY

W ciągu 3 dni od sesji otrzymujesz dostęp do prywatnej galerii online z miniaturami zdjęć. Samodzielnie wybierasz swoje ulubione ujęcia (możesz wybrać tyle, ile zechcesz). Później ja poddaję je delikatnej obróbce i retuszowi, a następnie w ciągu 7 dni wysyłam je do Ciebie. Szybko, prawda? :)

GALERIA

Tak mogą wyglądać Twoje nowe zdjęcia produktowe!

OFERTA

dopasuj odpowiedni pakiet do swoich biznesowych potrzeb
PODSTAWOWY
750 PLN
/BRUTTO
konsultacja mailowa lub telefoniczna

produktowa sesja zdjęciowa

przygotowanie planu zdjęciowego
wykonanie przynajmniej 30 ujęć do wyboru

5 najlepszych zdjęć w dużej rozdzielczości, w formacie JPG

wybrane przez Ciebie, poddane naturalnej obróbce i retuszowi

licencja fotograficzna

udzielenie licencji na wykorzystywanie zdjęć
w druku oraz w internecie
ROZSZERZONY
1450 PLN
/BRUTTO
konsultacja mailowa lub telefoniczna

produktowa sesja zdjęciowa

przygotowanie planu zdjęciowego
wykonanie przynajmniej 100 ujęć do wyboru

30 najlepszych zdjęć w dużej rozdzielczości, w formacie JPG

wybrane przez Ciebie, poddane naturalnej obróbce i retuszowi

licencja fotograficzna

udzielenie licencji na wykorzystywanie zdjęć
w druku oraz w internecie

CO MÓWIĄ O SESJACH MOJE KLIENTKI?

Magda Bek, | magdabek.pl
``Za pomocą fotografii typu flatlay można w ciekawy sposób przedstawić swoje produkty, a estetyka tych zdjęć sprawia, że śmiało można je wykorzystać na swoich profilach w mediach społecznościowych. Agnieszka jest prawdziwym mistrzem jeśli chodzi o zdjęcia typu flatlay. Jej zdjęcia wyglądają pięknie, bo dba o każdy szczegół. Zachwycam się za każdym razem! Zdjęcia są wykonane z pomysłem i świetnie prezentują się w mediach społecznościowych czy na blogu. Zdecydowanie polecam!``
Justyna Ziembińska-Uzar, | kupujepolskieprodukty.pl
``Moja współpraca z Agnieszką to efekt polecenia i dziś wiem, że miałam ogromne szczęście. Szukałam osoby otwartej i zaangażowanej w to, co robi. Od ponad dwóch lat współpracujemy przy sesjach produktowych na potrzeby mojego bloga.``
Ola Gościniak, | jesteminteraktywna.pl
``Agnieszka ma doskonałe wyczucie doboru światła i kompozycji, jestem zakochana w jej fotografiach produktowych typu flatlay i nie tylko! Wszystkie zdjęcia moich produktów oraz książki są jej autorstwa.``

DODATKOWE INFORMACJE

DODATKOWE INFORMACJE

Wystawiam faktury VAT.

Po udanej sesji możesz kupić dodatkowe ujęcia w cenie 35zł / zdjęcie.

Rezerwacja terminu następuje po umówieniu się poprzez e-mail oraz po wpłacie zadatku w wysokości 250zł na podane podczas konsultacji konto bankowe lub konto PayPal. Pozostała kwota płatna w ciągu 7 dni od dnia sesji.

Zalecane jest umawianie się z przynajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Nie odkładaj sesji na później. Umów się za pomocą formularza kontaktowego.

JESTEŚ ZAINTERESOWANA? NAPISZ DO MNIE!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.