Wyzwanie fotograficzne ProduktDoKwadratu – kwiecień 2021

Zapraszam Cię na kwietniowe wyzwanie fotograficzne #ProduktDoKwadratu!

Mając w pamięci ubiegłoroczną akcję #fotokwarantanna, postanowiłam ponownie pobudzić Twoją kreatywną głowę i zmobilizować Cię do robienia zdjęć – tym razem  fotografujemy produkty! Jeśli tworzysz rękodzieło, recenzujesz książki, testujesz kosmetyki, piszesz ebooki lub masz jakikolwiek produkt / produkty, które chciałabyś pokazywać na zdjęciach – to teraz będzie idealny czas, aby się w tym podszkolić :)

Codziennie udostępniam na Instastories kulisy powstawania kursu fotografii produktowej oraz backstage sesji zdjęciowych, a jednocześnie przemycam triki, wskazówki i pomysły, które możesz wykorzystać w trakcie robienia zdjęć.

Przygotowałam listę tematów na cały kwiecień. Zapisz się na wyzwanie, aby ją otrzymać!

Publikując zdjęcia na Instagramie, dodaj hashtag: #ProduktDoKwadratu. Dzięki temu łatwo będzie znaleźć wszystkie osoby biorące udział w wyzwaniu. Pamiętaj również o tym, żeby komentować i zostawiać serduszka – wiem, jak takie reakcje potrafią motywująco działać na uczestniczki wyzwania. Dobro wraca <3

19 kwietnia o godz. 12:00 planuję LIVE na Instagramie. Będziemy wspólnie fotografować! TAK, wspólnie :) Wkrótce prześlę więcej informacji i wyjaśnię jak to będzie wyglądać.

Tego samego dnia ruszy również sprzedaż kursu fotografii produktowej i będzie trwała do 29.04.2021r. Dla uczestniczek wyzwania będę miała specjalną zniżkę na zakup kursu <3

Na koniec miesiąca zrobimy sobie wspólną “wystawę” zdjęć, tak zwaną “galerię chwały” – każda osoba będzie mogła wybrać swoje ulubione zdjęcie i przesłać je do mnie, a ja zrobię podsumowanie na moim blogu oraz w Instastories, oczywiście z oznaczeniem autorek :)

Będę mega wdzięczna, jeśli udostępnisz u siebie planszę z wyzwaniem i zaprosisz koleżanki, które też mają produkty do fotografowania i chcą się uczyć robić lepsze zdjęcia :)

Zapisz się teraz, pobierz planszę z tematami i leć robić zdjęcia! Do wyzwania możesz przyłączyć się w każdym momencie. Widzimy się na Insta <3

Poprzedni wpisJak robić dobre zdjęcia produktowe telefonem
Następny wpisFotowyzwanie – kwiecień 2021 – podsumowanie