WYZWANIE FOTOGRAFICZNE: wiosenne zdjęcia produktowe - FotoDoKwadratu - fotografia dla przedsiębiorczych kobiet

WYZWANIE FOTOGRAFICZNE: wiosenne zdjęcia produktowe

22 lutego 2022

WYZWANIE FOTOGRAFICZNE – WIOSENNE ZDJĘCIA PRODUKTOWE –MARZEC 2022

SKĄD POMYSŁ NA WIOSENNE FOTO-WYZWANIE?

Rewelacyjnie wspominam wszystkie poprzednie foto-wyzwania (#fotokwarantanna, #ProduktDoKwadratu, #odświętneFoty), dlatego po raz kolejny postanowiłam wesprzeć twórcze i przedsiębiorcze osoby, które sprzedają swoje produkty w internecie i potrzebują pięknych zdjęć produktowych. Chciałabym pobudzić Twoją kreatywną głowę i zmobilizować Cię do robienia zdjęć – tym razem będziemy fotografować produkty w wiosennych aranżacjach. Jeśli sprzedajesz w internecie i masz jakikolwiek produkt / produkty, które potrzebują nowych zdjęć – to teraz będziesz mieć świetną okazję, aby je zrobić, tym bardziej, że wiosna zbliża się wielkimi krokami!

PLAN WYZWANIA:

Oficjalny hashtag na Instagramie: #WiosnaDoKwadratu

Każdego dnia obowiązuje inny temat zdjęcia – listę tematów, harmonogram wyzwania oraz dodatkowe materiały otrzymasz zaraz po zapisie na wyzwanie i potwierdzeniu swojego maila :)

Dodawaj zdjęcia na Instagramie z hashtagiem #WiosnaDoKwadratu oraz oznaczając mój profil @FotoDoKwadratu, żeby łatwo można było je odnaleźć.  Zaglądaj pod hashtag wyzwania, komentuj, serduszkuj, udostępniaj zdjęcia uczestniczek wyzwania – otoczmy się insta-wsparciem, hakujmy algorytm instagrama i bawmy się dobrze :)

Na Instastories @FotoDoKwadratu będę pokazywać kulisy powstawania moich wiosennych zdjęć. Będę też wyróżniać najciekawsze zdjęcia uczestniczek wyzwania.

Pobierz harmonogram wyzwania i sprawdź, kiedy odbędą się transmisje live na Instagramie i w grupie na Facebooku.

W międzyczasie trwa sprzedaż 3 edycji mojego kursu fotografii produktowej. Uczestniczki wyzwania jak zawsze otrzymują najlepszą zniżkę na zakup kursu <3

Mam nadzieję, że nie trzeba Cię namawiać i przyłączysz się do wyzwania :)

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO WYZWANIA?

Udział w wyzwaniu uruchomi pokłady Twojej kreatywności, wyciągnie z zimowego marazmu, doda energii i zrelaksuje :)

Zrobisz wiosenne zdjęcia swoich produktów ZANIM wiosna zacznie się na dobre, a dzięki temu będziesz mogła wcześniej zacząć pokazywać i promować swoje produkty.

Rozkręcisz swoje konto na Instagramie i odświeżysz zdjęcia w sklepie internetowym.

Przestaniesz zastanawiać się „jakie dzisiaj zrobić zdjęcie” – masz gotową listę tematów i rekwizytów, wystarczy wziąć aparat i zacząć tworzyć :)

Otrzymasz maile ze wskazówkami, dzięki którym nauczysz się robić jeszcze lepsze zdjęcia swoich produktów.

Poznasz kreatywne osoby, które tak jak Ty, tworzą i sprzedają świetne produkty, a także uczą się fotografować – będziemy się wzajemnie wspierać i inspirować.

Zdjęcia, które najbardziej przyciągną moją uwagę. będą wyróżniane na moim profilu @FotoDoKwadratu, zatem jeszcze więcej osób dowie się o Twoich produktach.

Dodatkowo uczestniczki wyzwania mają najlepszą zniżkę na zakup kursu kreatywnej fotografii produktowej <3

Będę mega wdzięczna, jeśli udostępnisz u siebie planszę z wyzwaniem i zaprosisz do wyzwania koleżanki, które też mają własne produkty do fotografowania. Niech wieść o wyzwaniu niesie się po świecie i dociera do osób, które również potrzebują nowych zdjęć produktowych :)

Zapisz się teraz, pobierz planszę z tematami, harmonogram wyzwania i zacznij robić zdjęcia!

Zróbmy razem coś twórczego, co zaprocentuje nie tylko w naszych biznesach. Czekam z niecierpliwością na Twoje wiosenne foty. Do zobaczenia w grupie na FB oraz na Instagramie!

Uściski,
Agnieszka

Total: