Wyzwanie fotograficzne - świąteczne zdjęcia produktowe 1-8.12.2023 - FotoDoKwadratu - fotografia dla przedsiębiorczych kobiet

Wyzwanie fotograficzne – świąteczne zdjęcia produktowe 1-8.12.2023

13 listopada 2023

Skąd pomysł na świąteczne foto-wyzwanie?

Postanowiłam wesprzeć twórcze i przedsiębiorcze osoby, które sprzedają swoje produkty w internecie i potrzebują pięknych, świątecznych zdjęć produktowych do grudniowych promocji. Chciałabym pobudzić Twoją kreatywną głowę i zmobilizować Cię do robienia zdjęć – tym razem będziemy fotografować produkty w świątecznych aranżacjach. Jeśli sprzedajesz w internecie i masz jakikolwiek produkt / produkty, które chciałabyś pokazać na świątecznych zdjęciach – to teraz jest ostatni dzwonek, aby takie foty zrobić, bo Święta zbliżają się wielkimi krokami! Klimatyczne, świąteczne zdjęcia produktowe z pewnością pomogą Ci przyciągnąć klientów, którzy szukają prezentów dla swoich bliskich.

Czas trwania wyzwania: 1-8 grudnia 2023r.

Plan wyzwania:

 • 1-3 grudnia: foto-rozgrzewka! Możesz zacząć fotografować tematy na kolejne dni lub własne pomysły.
 • 4-8 grudnia: każdego dnia obowiązuje inny temat – listę tematów oraz listę świątecznych rekwizytów otrzymasz zaraz po zapisie na wyzwanie i potwierdzeniu swojego maila :)
 • Dodawaj zdjęcia na Instagramie z hashtagiem #odświętnefoty2023 oraz oznaczając mój profil @FotoDoKwadratu, żeby łatwo można było je odnaleźć
 • 1 grudnia o godz. 20:00 odbędzie się inauguracyjny live na moim Instagramie @FotoDoKwadratu, w którym opowiem o wyzwaniu i ogłoszę konkurs z super nagrodami :)
 • W trakcie wyzwania otrzymasz ode mnie maile z trikami, wskazówkami i pomysłami, które możesz wykorzystać w trakcie robienia świątecznych zdjęć produktowych
 • Codziennie na Instastories będę pokazywać kulisy powstawania świątecznych zdjęć z różnymi produktami w roli głównej. Będę też wyróżniać najciekawsze zdjęcia uczestniczek wyzwania.
 • 4 grudnia o godz. 12:00 odbędzie się drugi live na Instagramie, podczas którego będziemy wspólnie układać świąteczną scenkę do zdjęć produktowych! TAK, wspólnie :) Podczas live’a ogłoszę również wyniki konkursu.
 • Tego samego dnia ruszy promocja kursu kreatywnej fotografii produktowej! Do kursu będzie można dołączyć w specjalnej cenie tylko do 8.12.2023r. Uczestniczki wyzwania jak zawsze będą miały najlepszą zniżkę na zakup kursu <3

Mam nadzieję, że nie trzeba Cię namawiać i przyłączysz się do wyzwania już dzisiaj :)

Dlaczego warto dołączyć do wyzwania?

 • Udział w wyzwaniu uruchomi pokłady Twojej kreatywności!
 • Zrobisz świąteczne zdjęcia swoich produktów, które pomogą Ci przyciągnąć klientów na świąteczne zakupy
 • Przestaniesz zastanawiać się „jakie dzisiaj zrobić zdjęcie” – masz gotową listę, wystarczy wziąć aparat i zacząć tworzyć :)
 • Otrzymasz ode mnie maile ze wskazówkami, dzięki którym nauczysz się robić jeszcze lepsze zdjęcia swoich produktów
 • Poznasz kreatywne osoby, które tak jak Ty, tworzą i sprzedają świetne produkty, a także uczą się fotografować – będziemy się wzajemnie wspierać i inspirować
 • Wybrane zdjęcia oznaczone hasztagiem #odświętnefoty będą wyróżniane na moim profilu @FotoDoKwadratu, więc masz szansę na dodatkową promocję swoich produktów :)
 • Uczestniczki wyzwania mają najlepszą zniżkę na zakup kursu kreatywnej fotografii produktowej <3

Będę mega wdzięczna, jeśli udostępnisz u siebie planszę z wyzwaniem i zaprosisz do wyzwania koleżanki, które też mają własne produkty do fotografowania. Niech wieść o wyzwaniu niesie się po świecie i dociera do osób, które również potrzebują dobrych zdjęć :)


Zapisz się teraz, pobierz planszę z tematami, listę świątecznych rekwizytów i zacznij robić zdjęcia :)

Nie dajmy się jesiennej chandrze i szarudze, zróbmy razem coś twórczego, co zaprocentuje nie tylko w naszych biznesach. Pokażmy światu nasze piękne produkty i zdjęcia. Czekam z niecierpliwością na Twoje odświętne foty. Do zobaczenia w grupie na FB oraz na Instagramie!
Uściski,
Agnieszka

Total: