ZACZNIJ TUTAJ

Dowiedz się więcej o projekcie #FotoDoKwadratu

MISJA

Projekt #FotoDoKwadratu powstał z myślą o przedsiębiorczych kobietach, które samodzielnie rozwijają swoje biznesy. Wiem jak wiele pracy wymaga prowadzenie firmy, dlatego postanowiłam odciążyć Cię z jednej, bardzo czasochłonnej czynności – FOTOGRAFOWANIA.

Nie musisz już uczyć się fotografii ani kombinować z własnym aparatem. Zajmij się w tym czasie tym, co potrafisz robić najlepiej, a ja dostarczę Tobie zdjęcia. Skarbnica Zdjęć zawiera dziesiątki kobiecych fotografii, przeznaczonych do użytku w mediach społecznościowych, na stronach www, a nawet w druku. Wybierz swoje ulubione zestawy i korzystaj z nich według własnych upodobań. Co tydzień pojawiają się nowe zestawy w oparciu o potrzeby zgłaszane przez przedsiębiorcze kobiety. Napisz jakich zdjęć potrzebujesz, a ja postaram się spełnić Twoje życzenie :)

Chcesz otrzymać aktualny, bezpłatny zestaw o wartości 49zł? Zapisz się na Kwadratowy Newsletter! Będę informować Cię o bezpłatnych zdjęciach, nowych zestawach oraz o aktualnych promocjach i wpisach blogowych. Bądźmy w kontakcie!

PROGRES

Aktualna ilość zdjęć10
Ilość zestawów zdjęć10
Ilość zadowolonych kobiet100

NASZ ZGRANY ZESPÓŁ

Kto stoi za projektem #FotoDoKwadratu?

OFERTA

3 opcje dostosowane do potrzeb przedsiębiorczych kobiet
1 Foto
29 PLN
1 zdjęcie
10 przykładowych hashtag'ów
Select Option
Zestaw
99 PLN
10 zdjęć
30 przykładowych hashtag'ów
1 planer miesięcznych publikacji w pdf
Select Option
Sesja zdjęciowa
od 750 PLN
personalizowana sesja zdjęciowa z Twoimi produktami oraz materiałami marketingowymi, indywidualnie dopasowana do wizerunku firmy
Select Option

Klienci w Internecie kupują oczami. Wszystko zaczyna się od dobrych zdjęć. Zajrzyj do Skarbnicy i pobierz swój ulubiony zestaw #FotoDoKwadratu.

Wejdź do Skarbnicy Zdjęć