Lista twórców i sklepów z rekwizytami do świątecznych zdjęć - FotoDoKwadratu - fotografia dla przedsiębiorczych kobiet

Lista twórców i sklepów z rekwizytami do świątecznych zdjęć

23 listopada 2021

Przy okazji trwającego właśnie świątecznego foto-wyzwania, mam dla Ciebie coś ekstra! Zapytałam na kilku grupach dla rękodzielników o to, kto tworzy świąteczne dekoracje i rekwizyty, które mogą upiększyć Twoje zdjęcia produktowe. Zgłosiło się mnóstwo osób i dzięki temu powstała ogromna lista linków do twórców i sklepów – same wspaniałości!

Poniżej znajduje się ogromna lista linków do twórców i sklepów, w których znajdziesz świąteczne dekoracje i rekwizyty. Dzięki nim jeszcze bardziej upiększysz swoje świąteczne zdjęcia produktowe! Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie :)

POBIERZ LISTĘ W FORMACIE PDF

Chcesz dołączyć do tej listy? Napisz do nas zgłoszenie z linkiem do Twojego sklepu na adres kontakt@fotodokwadratu.pl – będziemy aktualizować listę na początku grudnia :)

Chcesz nauczyć się jak robić lepsze zdjęcia swoich produktów?

Już w marcu rusza trzecia edycja mojego kursu fotografii produktowej, w której nauczę Cię mojej sprawdzonej „metody 6xP” czyli tak zwanego wzoru na piękne i kreatywne zdjęcia produktowe. Jesteś zainteresowana? Zapisz się na listę, aby nie przegapić startu sprzedaży, zniżki oraz bonusów! KLIKNIJ TUTAJ i zapisz się na listę zainteresowanych :)

kurs fotografii produktowej

Total: